Szkolenia

Nikt nie jest w stanie lepiej dopasowywać sposobów działania do wymogów sytuacji niż ludzie, którzy się w tej sytuacji znajdują. Pracując z zespołami, na sali szkoleniowej i podczas wykonywania codziennych obowiązków, oprócz przekazywania nowej wiedzy i umiejętności pokazuję jak uprzedzenia, schematy i przyzwyczajenia prowadzą do złych wyborów i blokują rozwój. W ten sposób ułatwiam podejmowanie świadomych, odpowiedzialnych decyzji.

Zapytaj o szkolenie

Od 2006 roku prowadzę szkolenia i warsztaty z zakresu zwinnych metod produkcji oprogramowania, przede wszystkim Scrum, Kanban oraz Extreme Programming.

Szkoląc, kładę nacisk na to czym jest zwinność, jak osiągnąć i jak utrzymać ten stan. Uczestnicy zgodnie polecają moje warsztaty swoim współpracownikom i znajomym, opisując je jako inspirujące, poszerzające horyzonty, dające konkretną, namacalną wiedzę, zmieniające sposób w jaki wytwarzane jest oprogramowanie. Jednocześnie podkreślają ich wysoką skuteczność oraz profesjonalizm przygotowania i przeprowadzenia sesji. Wszystkie szkolenia, zarówno autorskie jak i akredytowane, dostępne są w wariantach otwartym i zamkniętym.

Uczestnicy każdej przeprowadzanej sesji szkoleniowej proszeni są o wypełnienie kwestionariusza badania efektywności szkolenia. Z zebranych dotychczas danych (ponad 6000 ankiet ewaluacyjnych) wynika, że 98% uczestników zdecydowanie poleciłoby moje szkolenia swoim współpracownikom i znajomym, jako profesjonalnie przeprowadzone, poszerzające horyzonty, dające konkretną, namacalną wiedzę i umiejętności.

Gościnne